Arkon Przemków - Stal Chocianów 2:0

Sawoya
Sawoya
Piłkarze Arkon Przemków wygrali na wyjeździe ze Stalą Chocianów 2:0 i zdobyli 3 punkty.

Początek meczu nie zapowiadał kolejnej wygranej. Od początku meczu przeważali zawodnicy Stali, którzy raz po raz gościli pod bramką Arkonu. W pierwszych 45 minutach było kilka klarownych sytuacji, większość po stronie gospodarzy, ale udało się dowieźć 0-0 do gwizdka kończącego pierwszą część spotkania.

Początek drugiej części spotkania przypominał pierwszą, ale z czasem do głosu zaczęła dochodzić drużyna Arkonu co zaowocowało bramką w 71 minucie, a jej autorem był Wojciech Jurak. 11 minut później drugą bramkę dla Arkonu zdobył Łukasz Dąbrowski. Ostatnie minuty spotkania to ataki rozpaczy zawodników „Stalówki”, jednak były one tak jak przez cały mecz, nieskuteczne. Wynik końcowy 0-2 dla Arkonu oznacza objęcie pozycji samotnego lidera z przewagą dwóch punktów nad vice-liderem z Pola Legnickiego.

Dotychczas piłkarze z Przemkowa wygrali wszystkie mecze w nowej rundzie rozgrywkowej i prowadza w tabeli.

źródło: arkon.futbolowo.pl