Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, legniczanie wrócili z medalami

Piotr Krzyżanowski
W Józefowie odbył się 25 Jubileuszowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza. W Turnieju wzięło udział ponad 540 zawodników z 40-tu klubów z Polski, Czech i Łotwy. IKOK Sonoda Poland- Krzywicki Dojo Legnica wywalczyli 5 medali. W konkurencji Kumite złote medale zdobyli Alexandr Atanasov, Dominik Yaroshynskyi i Anna Yaroshynska, srebrne medale wywalczył Akeksander Krzywicki Junior zaś brąz wywalczył Yan Yaroshynskyi. Tym razem Christian Atanasov poza podium. Gratulacje dla zawodników . Przed legnickimi zawodnikami Mistrzostwa Europy WKB w Turcji i Mistrzostwa Europy IKO Nakamura w Białymstoku. OSU !!! Aleksander Krzywicki